top of page
zibens_edited.png

KAS
MĒS ESAM?

bulta.png

ELEKTRO EŽI IR

videi draudzīgs elektro velo nomas pakalpojums un lielisks notikums!

Mūsu mājvieta ir Cēsīs - pilsētā, kura apvīta ar skaistiem stāstiem un apskates vietām, bet, kuras ceļi ved kalnos un kalniņos, un forši jau ir, bet ne vienmēr viegli. Tomēr mēs gribam, lai ir mazāk sviedru, vairāk baudas!

Esam pārliecināti, ka elektro velo nākotne ir mūsu rokās un kājās, tāpēc vēlamies, lai ikviens, kurš uzkāpj uz Elektro Eža, vēlas šo sajūtu nodot tālāk. Mēs vēlamies, lai piedzīvotās emocijas un pieredze jums ir neaizmirstama.

_DSC8194.jpg

Elektro Eži ir radīti visiem - vecumam, dzimumam, fiziskajai sagatavotībai un citiem parametriem nav nozīmes. Galvenais ir mācēt braukt ar velosipēdu. 
Vari braukt viens, kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem. Elektro Eži pietiks visiem (ja laicīgi rezervēsi). 
Mūsu rūpe ir, lai jūs aizbrauktu uz visforšākajām, skaistākajām vietām, tāpēc ikviens Elektro Ežu klients, izmantojot savu telefonu, varēs lejupielādēt kādu no mūsu izstrādātajiem bezmaksas maršrutiem. Mūsu ričuki ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai jums atliktu tikai baudīt braucienu. 

bulta.png

GRUPĀM UN MAZIEM VAI VIDĒJIEM UZŅĒMUMIEM

varam piedāvāt papildinātas velo tūres. Spējam Elektro Ežus nogādāt tur, kur jums nepieciešams.
Un protam sagatavot pasākuma programmu, maršrutu papildināt ar foršiem pārsteigumiem, jautriem uzdevumiem vai komandu saliedēšanās aktivitātēm. Varam aizvest jūs piknikā pie dabas vai pusdienās stilīgākajās Cēsu vietās un, protams, ievest izklaidēties jautrākajās ballītēs. 
Un vispār, mums ir tik daudz ideju, ko mums kopā darīt. Tiekamies Cēsīs!


PIETEIKTIES?

Izvēlies, cik daudzi brauksiet!

bottom of page